Tobor.cz, tisíce možností nákupu pro každý den.

V dnešní době najdete na našem trhu stovky různých značek a produktů. Ať už se rozhodnete vybrat si výhodnější účet v bance či koupit nový chytrý telefon, bude tak či onak k dispozici obrovská spousta variant.  Samozřejmě je to dobře, když bude vždycky z čeho vybírat. Na druhou stranu ale hrozí, že se v přehršli možností tak trochu ztratíme. V první řadě hraje roli cenová nabídka, ale kdo by rád strávil odpoledne hledáním té nejvýhodnější? Jako pomocná ruka je tu srovnání cen Tobor.cz. A jak to vlastně celé funguje?

Srovnání cen během okamžiku, nezávisle a přesně

Náš srovnávač cen zboží a služeb fungují zcela nezávisle. Do vyhledávače zadáte konkrétní název produktu a za pár vteřin budete mít k dispozici přehledný výčet prodejců či poskytovatelů dané služby. Nabídky jsou prověřené a rozhodně se tak nestane, že nějak šlápnete vedle. Inspirovat se můžete i hodnocením klientů, kteří už prostřednictvím Tobor.cz nakoupili. Jde zkrátka o přehledného rádce, který provede nákupem konkrétního produktu doslova od A do Z.   Na čem všem tedy lze ušetřit? Pojďme si to pěkně shrnout, díky Tobor.cz totiž můžete ušetřit opravdu zajímavé finanční prostředky a bude Vás to stát minimální časovou investici – často jde jen o pár minut strávených u internetového prohlížeče, pěkně z pohodlí domova.

 • Změna bankovního účtu, ten totiž může být veden zcela zdarma, bez zbytečných poplatků. Jeho zřízení je možné přitom už během několika příštích pracovních dní.
 • Levnější tarif za elektřinu nebo plyn, nemusíte přitom doma změnit prakticky nic, jde jen o výměnu dodavatele těchto komodit.
 • Telefonní operátor není v tuzemsku jen jeden, k dispozici jich je hned několik – a každý samozřejmě nabízí trochu odlišné služby i cenovky, vybereme Vám produkt přesně na míru!
 • Televize, internet – dvě zásadní média pro život. Ekonomické připojení k internetu, stabilní a dostatečně rychlé, televize s řadou kanálů pro spoustu zábavy. Nebojte se, zařídíme.
 • Srovnat si můžete i cenovky v různých internetových obchodech, a to doslova od psího krmiva až po mobilní telefony a tablety. Tisíce různých možností ekonomického nákupu. 

Srovnání cen dnes využívá prakticky každý, při nákupu po internetu je to pro mnohé z nás vítaná varianta, jak uspořit peníze. Přečíst si recenze na zboží nebo služby, případně si jen tak prohlédnout nabídku, která je zrovna na našem trhu k mání. Pomyslné regály si tak prohlédnete z pohodlí domova a až poté vyrazíte do kamenného obchodu – nebo prostě nakoupíte přes internet snadno a rychle. V každém případě ušetříte přinejmenším spoustu času, který se pak dá věnovat kamkoliv jinam – dětem, koníčkům, odpočinku.  Před nákupem je vždy důležité se co nejvíce poradit Položíte dotaz v poradně, ověříte si, že ten či onen prodejce je opravdu maximálně férový. Srovnání mobilních telefonů, ale klidně i srovnání bankovních účtů pro ty, kteří nechtějí každý měsíc vysoké poplatky za poskytnuté služby. Zkrátka a dobře pestrá paleta možností pro každý den.

Uspořit můžete klidně i pěkných pár tisíc korun ročně

Díky Tobor.cz nemusíte ušetřit jen díky nákupu konkrétního zboží. Nabízí se totiž možnost ušetřit i na energiích, výdajích za internet, mobilní telefon či pojištění všeho druhu. Poskytovatelů těchto služeb je přeci na trhu dost, nemusíte nutně zůstávat u stávajícího smluvního partnera, když se jinde (možná) nabízí mnohem výhodnější alternativa. Nezávazná kalkulace přímo na míru, přehledně a na jediné obrazovce. Mobilní operátoři nebo pojišťovny přeci nabízejí obsahově stejné nebo velmi podobné produkty, liší se vzájemně jen požadovanou cenovkou. Nemusíte tedy okamžitě odsouhlasit tu, která je vlastně pro Vaši peněženku poměrně nevýhodná – když navíc někde na trhu čeká lepší alternativa. Levnější elektronika i nejrůznější služby Srovnání tarifů, díky kterému za měsíční paušály ušetří celá rodina. Srovnání cen elektřiny, které pomůže na této významné výdajové položce v rodinném rozpočtu ušetřit klidně i pár stokorun. Ale třeba také srovnání automobilů, díky němuž získáte vysněný model za aktuálně nejvýhodnější cenu na trhu. V neposlední řadě je třeba zmínit i srovnání hypoték, jež přijde vhod nejen mladým rodinám, které se hodlají konečně osamostatnit. Sečteno a podtrženo, nanejvýš komplexní nabídka, vhodná pro naprosto všechny uživatele internetu. Komplexní pojištění za výhodnou cenu Prohlédněte si nabídky pojištění na trhu, srovnání pojištění nebo srovnání povinného ručení Tobor.cz snadno vyřeší za Vás. A jaké různé možnosti pojištění vlastně nabízí dnešní trh?

 • Povinné ručení. Zde máte možnost nejrůznějších připojištění, ušetřit lze i tři tisíce korun ročně. Nechte si nezávazně poradit, kde by mohlo být levněji – převod smlouvy je hračka.
 • Životní pojištění. Možnost získat věrnostní bonus a pojistku pro celou rodinu na jedné smlouvě. Ta nejvýhodnější nabídka, kalkulace různých variant pojistky. Neváhejte se zeptat!
 • Cestovní pojištění. Bez obav na cestách po ČR, Evropě, prostě kdekoliv. Poskládejte si individuální balíček, nechte si vše pečlivě prokalkulovat – pomůžeme Vám za pár minut!
 • Pojištění majetku. Kuchyně, obývák, ale i chata, všechno je třeba pojistit. Pomůžeme hledat tu finančně nejatraktivnější nabídku, která současně pokryje úplně vše, co od pojistky žádáte.

Cenovky elektroniky se mohou hodně lišit

Pokud si chcete pořídit nový notebook, plazmovou televizi či tablet, můžete být někdy hodně udiveni rozptylem cenových nabídek na trhu. Tu nejvýhodnější, která bude současně zahrnovat i kvalitní servis zboží a bezpečnou dopravu až k Vám domů, pomůžeme s radostí vybrat. Srovnávač cen během několika okamžiků, vlastně postačí jen zadat, jaký produkt konkrétně hledáte – a klidně si můžete vybrat i něco, co Vás prostě inspiruje. Hezký dárek pro blízké nebo třeba „jen“ elektronika do pracovny či obýváku, prostě pro zaměstnání i zábavu. Najděte si špičkové zboží podle žádaných parametrů během pár sekund!

Nákup potravin po internetu je hodně žádaný

Gastronomické speciality nebo jen prostě nákup základních surovin na týden dopředu. Tohle vše můžete uskutečnit po internetu, není to dnes už žádný problém. Nejlepší cenu zajistí náš srovnávač, který umožní i nakupování potravin ve velkém pomocí pár kliknutí myši. Francouzské nebo italské speciality, laskominy z japonské či thajské kuchyně, sladkosti či kořeněné maso na grilování. Prvotřídní alkohol, ale i ovocné džusy, záleží na chuti nebo příležitosti. Dobroty z celého světa už na Vás čekají, jen si s námi trošku protřídit cenovky. 

Takže sečteno a podtrženo, co Vám všechno může Tabor.cz nabídnout za služby?

 • Srovnání cen elektroniky, potravin, služeb nebo třeba osobních automobilů a bankovních služeb. Všechno přehledně pod jednou střechou, během pár okamžiků se dozvíte vše potřebné. Komfortně a nezávisle, stačí opravdu jen chvilku sedět u svého PC.
 • Katalog obchodů se spoustou recenzí od konkrétních zákazníků. Můžete si sami udělat úsudek, kde nakoupit a kde naopak bude lepší nic nepořizovat. Reference jsou dnes to opravdu hlavní!
 • Všechno pro byt, dům, chatu či kancelář. Nechybí elektronika, potřeby pro zvířata, kosmetika nebo sekce s dětským zbožím. Tisíce zajímavých tipů na produkty z celého světa každý den!